Rada Truck čistič Dieselového systému

20996
Kód produktu20996
Podľa úspěšných skúšiek na skušobných systémoch optimalizuje proces spaľovania a obnovuje pôvodný výkon motora. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek a spaľovacích komôr. Zvyšuje cetanové číslo nafty a ...Viac informácií
19,75 EUR 16,32 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 1.3.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Podľa úspěšných skúšiek na skušobných systémoch optimalizuje proces spaľovania a obnovuje pôvodný výkon motora. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek a spaľovacích komôr. Zvyšuje cetanové číslo nafty a zlepšuje emisie výfukových plynov. Čisté motory spaľují menej pohonných hmôt a produkujú menej oxidu uhličitého (CO2).

Vhodné pre všetky dieselové motory s aj bez filtra pevných častíc (DPF). Pridáva sa do nádrže s palivom. Obsah dózy 500 ml stačí až pre 115 l paliva. Pre optimálny účinok čističa je nutná minimálna náplň 25 litrov paliva v nádrži.
500 ml
Truck Series Complete Diesel System Cleaner
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie