,

RADA TRUCK ČISTIČ BENZÍNOVÉHO SYSTÉMU

20995
Kód produktu20995
Eliminuje štartovacie problémy a nekľudný chod motora. Zaisťuje optimálne rozprašovanie paliva. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a spalovacích komôr. Zabraňuj...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 27.9.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Eliminuje štartovacie problémy a nekľudný chod motora. Zaisťuje optimálne rozprašovanie paliva. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a spalovacích komôr. Zabraňuje vzniku nových usadenín. Ošetruje všetky súčiastky benzínového systému a chráni celý benzínový systém pred koróziou. Optimalizuje zloženie spalín a výkon motora. Čisté motory spotrebujú menej pohonných hmôt a produkujú menej škodlivých výfukových plynov.

Vhodné pre všetky benzínové motory. Obsah dózy 500 ml stačí až pre 115 l paliva. Pre optimálny účinok čističa je nutná minimálna náplň 25 litrov paliva v nádrži. Pridává sa do nádrže po každých 2.000 km prevádzky vozidla pred doplňovaním paliva.
500 ml
Truck Series Complete Fuel System Cleaner
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie