Rada Truck Čistič benzínového systému

20995
Kód produktu20995
Eliminuje štartovacie problémy a nekľudný chod motora. Zaisťuje optimálne rozprašovanie paliva. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a spalovacích komôr. Zabraňuj...Viac informácií
11,00 EUR 9,09 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Eliminuje štartovacie problémy a nekľudný chod motora. Zaisťuje optimálne rozprašovanie paliva. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a spalovacích komôr. Zabraňuje vzniku nových usadenín. Ošetruje všetky súčiastky benzínového systému a chráni celý benzínový systém pred koróziou. Optimalizuje zloženie spalín a výkon motora. Čisté motory spotrebujú menej pohonných hmôt a produkujú menej škodlivých výfukových plynov.

Vhodné pre všetky benzínové motory. Obsah dózy 500 ml stačí až pre 115 l paliva. Pre optimálny účinok čističa je nutná minimálna náplň 25 litrov paliva v nádrži. Pridává sa do nádrže po každých 2.000 km prevádzky vozidla pred doplňovaním paliva.
500 ml
Truck Series Complete Fuel System Cleaner
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie