Pevnostné lepidlo liquimate 8050 ms polymér

6165
Kód produktu6165
Liqui Moly Liquimate 8050 MS je jednokomponentné vysoko viskózne vzdušnou vlhkosťou vytvrdzované štrukturálne lepidlo na báze MS polymérov určené pre pevnostné a trvalo elastické lepenie. Lepidlo disponuje výbo...Viac informácií
23,73 EUR 19,61 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 26.6.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Liqui Moly Liquimate 8050 MS je jednokomponentné vysoko viskózne vzdušnou vlhkosťou vytvrdzované štrukturálne lepidlo na báze MS polymérov určené pre pevnostné a trvalo elastické lepenie. Lepidlo disponuje výbornou adhéziou na takmer všetkých podkladoch a s výnimkou dreva a betónu ho možno použiť bez prednáteru primerom na PVC, kovy, hliník a zinok. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, žiadne izokyanáty a takisto ani silikón. Výborne odoláva morskej vode.

Pevnostné lepidlo Liquimate 8050 MS je vhodné pre trvalo elastické lepenie takmer všetkých materiálov, zhodných alebo v rôznych kombináciách, pri výrobe motorových vozidiel, obytných vozidiel, obytných prívesov, nadstavieb, plavidiel a uplatní sa tiež aj v leteckom a stavebnom priemysle.

290 ml
Liquimate Kraftkleber 8050 MS

Pre očistenie podkladov je odporúčané použiť prípravok Liqui Moly "Čistič a riedidlo", obj. Č. 6130.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie