Olej pre nakladacie plošiny

1097
-25 %
Akcia
Kód produktu1097
Špeciálne vyvinutý hydraulický olej podľa požiadaviek na nakladacie plošiny a hydraulické zdvíhacie  čelá. Je vhodný pre celoročnú prevádzku. Zaisťuje presnú funkciu hydraulického systému. Typický trhavý pohyb ...Viac informácií
Bežná cena s DPH 8,23 EUR 6,17 EUR 5,10 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 1.3.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.
Nebezpečenstvo

Špeciálne vyvinutý hydraulický olej podľa požiadaviek na nakladacie plošiny a hydraulické zdvíhacie  čelá. Je vhodný pre celoročnú prevádzku. Zaisťuje presnú funkciu hydraulického systému. Typický trhavý pohyb (stick slip effect) je už minulosťou. Kvôli vysokým nárokom vzhľadom k maximálnej únosnosti, optimálnej ochrane proti korózii a taktiež k vznikajúcemu tepelnému namáhaniu a stabilite voči oxidácii, bol kladený dôraz na použitie iba vysoko kvalitných surovín. Zabraňuje peneniu oleja v hydraulickom systéme a výborne ošetruje tesniace materiály.

Schválené normy

Hydraulický olej DIN 51524 Časť 2 HLP 15

V súlade s pokynmi výrobcu univerzálne použiteľný hydraulický olej v nakladacích plošinách a v hydraulicky zdvíhaných čelách nákladných plošín úžitkových vozidiel vo všetkých ročných obdobiach. Ďalej je tento olej vhodný pre hydraulické systémy, v ktorých je požadovaný hydraulický olej tejto špecifikácie.
1 L
Ladebordwand-Öl
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie