Ochrana ventilov u plynových motoroch

4012
Kód produktu4012
Prípravok chráni ventily v motore na plynné palivá a zabraňuje prehriatiu v oblasti hlavy valcov. Zaručuje optimálne mazanie a rovnako aj čisté spaľovanie. Znižuje tým nebezpečenstvo poškodenia motora a jeho ná...Viac informácií
28,43 EUR 23,50 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prípravok chráni ventily v motore na plynné palivá a zabraňuje prehriatiu v oblasti hlavy valcov. Zaručuje optimálne mazanie a rovnako aj čisté spaľovanie. Znižuje tým nebezpečenstvo poškodenia motora a jeho nákladné opravy. Zachováva výkon motora a zamedzuje strate kompresie. Prípravok neobsahuje žiadne zlúčeniny ťažkých kovov a nemá žiadne škodlivé vplyvy na katalyzátory výfukových plynov.

Pre všetky benzínové spaľovacie motory, ktoré používajú ako motorové pohonné hmoty plynné palivá LPG alebo CNG. Nehodí sa pre vozidlá s filtrom pevných častíc (OPF).

1 l
Ventilschutz für Gasfahrzeuge

Prípravok sa plní do špeciálnej nádržky dávkovacieho zariadenia motorov upravených na plynné palivá. Dávkovanie prebieha automaticky.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie