Ochrana podvozku - živica, čierna - sprej

6111
Kód produktu6111
Tixotropná zmes živice, syntetických živíc, rozpúšťadiel a špeciálnych inhibítorov. Po odvetraní náteru zostáva húževnatá a elastická vrstva, ktorá chráni pred vplyvmi životného prostredia a koróziou vyvolávane...Viac informácií
13,16 EUR 10,87 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.Výrobok obsahuje: Prekurzory výbušnín podliehajúce ohlasovaniu. Sprístupnenie, dovoz, držba a použitie podľa nariadenie (EÚ) 2019/1148, článok 9.
Nebezpečenstvo

Tixotropná zmes živice, syntetických živíc, rozpúšťadiel a špeciálnych inhibítorov. Po odvetraní náteru zostáva húževnatá a elastická vrstva, ktorá chráni pred vplyvmi životného prostredia a koróziou vyvolávanej cestnou posypovou soľou. Materiál je nestekavý, a preto pri aplikácii neodkvapkáva. To umožňuje nanášať hrubé vrstvy materiálu v jednom pracovnom kroku.

Na nanášanie ako čierny ochranný náter neošetrených i lakovaných plôch na podvozkoch motorových vozidiel a ochranu ich podbehov, na opravy a doplnenie predchádzajúcich ochranných náterov.

500 ml
Unterbodenschutz Bitumen schwarz (Spray)

Nenanášať materiál na pohyblivé alebo tepelne zaťažené súčasti, ako sú kĺby, motory, prevodovky, spojovacie hriadele, výfuky, katalyzátory a brzdové zariadenia.
Ochranný náter nie je prelakovateľný!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie