Ochrana podvozkov - živica, natierateľná, čierna

6119
Kód produktu6119
Natierateľná tixotropná zmes zo živice a rozpúšťadiel bez aromatických látok. Po aplikácii zanecháva pevnú a elastickú vrstvu, ktorá chráni pred vplyvmi okolitého prostredia, cestnou posypovou soľou a koróziou.Viac informácií
32,89 EUR 27,18 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.4.
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Varovanie

Natierateľná tixotropná zmes zo živice a rozpúšťadiel bez aromatických látok. Po aplikácii zanecháva pevnú a elastickú vrstvu, ktorá chráni pred vplyvmi okolitého prostredia, cestnou posypovou soľou a koróziou.

Na nátery holých a lakovaných povrchov na podvozkoch a podbehoch kolies motorových vozidiel a tiež na opravy alebo doplnenie predchádzajúcich ochranných náterov.

2 kg
Unterbodenschutz streichbar schwarz

Nenanášať materiál na pohyblivé alebo tepelne zaťažené súčasti, ako sú kĺby, motory, prevodovky, spojovacie hriadele, výfuky, katalyzátory a brzdové zariadenia! Nylonový štetec po použití vyčistiť vhodným čistiacim prostriedkom!
Ochranný náter nie je prelakovateľný!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie