,

OCHRANA PODVOZKOV - VOSK ANTRACIT - DÓZA

6102
Kód produktu6102
Antikorózny ochranný prostriedok, ktorý vďaka obsiahnutým voskom a živiciam po vyschnutí vytvorí uzavretú ochrannú vrstvu. Nanáša sa s minimálnym vznikom hmloviny, nechá sa jemne rozprášiť a nanesená vrstva sa ...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Varovanie

Antikorózny ochranný prostriedok, ktorý vďaka obsiahnutým voskom a živiciam po vyschnutí vytvorí uzavretú ochrannú vrstvu. Nanáša sa s minimálnym vznikom hmloviny, nechá sa jemne rozprášiť a nanesená vrstva sa vyznačuje dobrou trvanlivosťou. Materiál je rýchloschnúci a má vysoký obsah pevných častíc.

Pro ošetření podvozků a blatníků havarovaných vozidel po jejich opravách. Hmota je vhodná i pro opravu nátěrů na bázi PVC. Pro opravy poškození ochranných nátěrů na podvozcích motorových vozidel. Hmota se musí nanášet pomocí LIQUI MOLY Strukturovací stříkací pistole (obj. č. 6219) nebo LIQUI MOLY Strukturovací stříkací pistole s tlakovou nádobkou (obj. č. 6220).

1 l
Wachs-Unterbodenschutz anthrazit
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie