Ochrana podvozkov - vosk antracit - dóza

6102
Kód produktu6102
Náterový materiál na voskovej báze ako ochrana proti korózii. Na opravu a následné ošetrenie všetkých ochranných materiálov na podvozku vozidiel. Obsiahnuté vosky a živice vytvoria po vyschnutí uzavretú a výbor...Viac informácií
23,92 EUR 19,77 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 18.6.
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Náterový materiál na voskovej báze ako ochrana proti korózii. Na opravu a následné ošetrenie všetkých ochranných materiálov na podvozku vozidiel. Obsiahnuté vosky a živice vytvoria po vyschnutí uzavretú a výborne priľnavú ochrannú vrstvu. Produkty na báze vosku majú „samoopravné“ vlastnosti a držia aj na existujúcich podlahových náteroch na báze PVC.

Prevažne na podvozky motorových vozidiel, do blatníkov a podbehov po ich opravách, na údržbu podvozkov ošetrených materiálmi na báze PVC a na opravy poškodených náterov podvozkov.

1 l
Wachsunterbodenschutz anthrazit

Hmota sa musí nanášať LIQUI MOLY Štruktúrovacou striekacou pištoľou (obj. č. 6219) alebo LIQUI MOLY Štruktúrovacou striekacou pištoľou s tlakovou nádobkou (obj. č. 6220).
Nenanášať ochrannú hmotu na pohyblivé alebo tepelne zaťažené súčasti, ako sú kĺby, motor, prevodovky, spojovacie hriadele, výfuky, katalyzátory a brzdové zariadenia!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie