,

OCHRANA DUTÍN – SVETLOHNEDÁ - DÓZA

6108
Kód produktu6108
Antikorózny ochranný materiál s nízkym obsahom rozpúšťadiel, s extrémne vysokou vzlínavosťou a vysokou teplotnou odolnosťou. Rýchlo preniká do špár. Infiltruje a vytesňuje vlhkosť. Po vyschnutí vytvára húževnat...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Antikorózny ochranný materiál s nízkym obsahom rozpúšťadiel, s extrémne vysokou vzlínavosťou a vysokou teplotnou odolnosťou. Rýchlo preniká do špár. Infiltruje a vytesňuje vlhkosť. Po vyschnutí vytvára húževnatú, stále mäkkú, vodu odpudzujúcu svetlohnedú ochrannú vrstvu.

Přípravek se používá v opravárenských dílnách v první řadě pro vnitřní ochranu otevřených dutin motorových vozidel, jako jsou např. v podélných nosnících nebo ve dveřích. Dále k dodatkové preventivní ochraně dutin nových vozidel, k dodatečné ochraně dutin po 2 – 3 letech provozu a rovněž k ochraně opravených dílů při opravách vozidel po haváriích.

1 l
Hohlraum-Versiegelung hellbraun
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie