Lepidlo na plasty liquimate 7700 mini rapid

6126
Kód produktu6126
Dvojkomponetné rýchlo tvrdnúce štrukturálne lepidlo na báze PUR pre opravy plastových dielov karosérií motorových vozidiel. Doba spracovateľnosti lepidla je cca 60 sekúnd, vytvrdnutý materiál je možné brúsiť. ...Viac informácií
19,74 EUR 16,31 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H334 - Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu alebo príznaky astmy, alebo dýchacie ťažkosti.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H351 - Podozrenie, že spôsobuje rakovinu.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .EUH204 - Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Dvojkomponetné rýchlo tvrdnúce štrukturálne lepidlo na báze PUR pre opravy plastových dielov karosérií motorových vozidiel. Doba spracovateľnosti lepidla je cca 60 sekúnd, vytvrdnutý materiál je možné brúsiť.

Výborne sa hodí pre lepenie všetkých zvyčajne používaných plastových dielov v automobilovom priemysle a rovnako pre hobby, domácnosť a záhradu.
50 ml
Liquimate 7700 MINI Rapid
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie