Lepidlo na plasty liquimate 7700 mini

6162
Kód produktu6162
Pri izbovej teplote rýchlo tvrdnúce polyuretánové štrukturálne dvojkomponentné lepidlo s veľmi vysokým modulom pružnosti. Lepidlo je vhodné na opravy alebo lepenie plastických hmôt pri výrobe a opravách motorov...Viac informácií
15,18 EUR 12,54 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 22.4.
H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.EUH204 - Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Pri izbovej teplote rýchlo tvrdnúce polyuretánové štrukturálne dvojkomponentné lepidlo s veľmi vysokým modulom pružnosti. Lepidlo je vhodné na opravy alebo lepenie plastických hmôt pri výrobe a opravách motorových vozidiel.

Na opravy alebo lepenie všetkých obvykle používaných plastov (termoplastov aj termosetov) vo výrobe motorových vozidiel, ako aj v domácnostiach, pri záujmovej činnosti a v zahradničení.

50 ml
Liquimate 7700 Mini Kartusche

Pri spracovaní lepidla sa odporúča používať ochranné rukavice!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie