LEPIDLO LIQUIMATE 2K POWER

6179
Kód produktu6179
Liquimate 2K Power je pevnostné dvojkomponentné methylakrylátové lepidlo na trvalé spojovanie rôznych materiálov (ako napr. oceľ, hliník, kovy, termoplasty, kompozitné materiály, ABS, akryly, PVC, GFK, PC, PET,...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 7.2.
H314 - Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Liquimate 2K Power je pevnostné dvojkomponentné methylakrylátové lepidlo na trvalé spojovanie rôznych materiálov (ako napr. oceľ, hliník, kovy, termoplasty, kompozitné materiály, ABS, akryly, PVC, GFK, PC, PET, PU apod.) ako spolu, tak aj v rôznych kombináciách. Rýchlo tvrdnúce lepidlo je neobyčajne odolné proti nárazom a odlúpnutiu a môže sa ľubovoľne opracovávať. Je odolné voči benzínu, oleju, slabým kyselinám a liehom. Lepidlo Liquimate 2K Power sa vyznačuje kombináciou vysokej pevnosti a tuhosti a je univerzálne použi-teľné v rámci veľmi širokého rozsahu rôznych materiálov.

Lepidlo Liquimate 2K Power je určené na pevnostné a rýchle lepenie rôznych materiálov. Na základe svojich vlastností je vhodné ako univerzálne lepidlo pri výrobe karosérií a motorových vozidiel, napr. na nárazníky, chladiče, osvetlenie, príchytky, konzolové diely, spojlery, držiaky telefónov a reproduktorov apod.
25 ml
PopisPoužitieObjemNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie