,

LEPIDLO LIQUIFAST 1502 (VRECKO)

6140
Kód produktu6140
Jednokomponetné PU vysokomodulové nevodivé lepidlo pre lepenie autoskiel za studena s veľmi rýchlym vytvrdnutím. Je určené pre automobily najnovšej generácie. Lepidlo zabraňuje korózií v kontaktných miestach ka...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 17.6.
H334 - Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu alebo príznaky astmy, alebo dýchacie ťažkosti.EUH204 - Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Jednokomponetné PU vysokomodulové nevodivé lepidlo pre lepenie autoskiel za studena s veľmi rýchlym vytvrdnutím. Je určené pre automobily najnovšej generácie. Lepidlo zabraňuje korózií v kontaktných miestach karosérie s hliníkom. Kvalita lepidla splňuje požiadavky prvovýroby, lepidlo získalo certifikát TÜV. Použitie lepidla je vhodné spoločne so základným náterom Liquiprime. Doba vytvrdnutia spoja: 1 hodina (vozidlo s jedným airbagom / vozidlo s dvoma airbagmi).

Pro přímé zasklívání motorových vozidel, pro které je výrobci požadované vysokomodulové a nebo nevodivé lepidlo, jako je např. u čelních skel s integrovanou autoanténou ve skle.
400 ml
Liquifast 1502
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie