Kontaktné lepidlo v spreji

6192
Kód produktu6192
Kontaktné lepidlo v spreji je aerosólový lepiaci prípravok na báze butadién-styrénového kaučuku (SBR). Tento lepiaci materiál slúži ako kontaktné alebo adhézne lepidlo a disponuje veľmi vysokým okamžitým lepiac...Viac informácií
14,27 EUR 11,80 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Kontaktné lepidlo v spreji je aerosólový lepiaci prípravok na báze butadién-styrénového kaučuku (SBR). Tento lepiaci materiál slúži ako kontaktné alebo adhézne lepidlo a disponuje veľmi vysokým okamžitým lepiacim účinkom. Kontaktné lepidlo v spreji je vhodné na použitie v automobilovom priemysle, pri výrobe obytných prívesov, v oblasti dokončovacích úprav a tiež pri obkladacích prácach.

Kontaktné lepidlo v spreji sa používa na lepenie rôznych tkanín, machových gúm, kože a koženky, filce, papierové lepenky, a to vzájomne, na gumu alebo na čistý, základovaný, lakovaný alebo eloxovaný kovový povrch. Rovnako je možné použiť na lepenie PE fólií do dverí motorových vozidiel (fólie proti striekajúcej vode).

400 ml
Karosserie-Klebespray

Zvyšky vrstvy lepidla je možné odstrániť riedidlom na farby alebo acetónom. Po použití spreja je potrebné prečistiť ventil dózy jeho prefúknutím čistým hnacím plynom, a to pri otočenej dóze hore dnom.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie