,

GUNTEC TUK NA ZBRANE

24392
Kód produktu24392
Silno priľnavý, syntetický špeciálny tuk s obsahom keramických pevných mazacích látok. Vďaka svojmu vynikajúcemu mazaciemu účinku zaručuje spoľahlivú funkciu všetkých typov zbraní. Obsiahnuté pevné mazacie látk...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Silno priľnavý, syntetický špeciálny tuk s obsahom keramických pevných mazacích látok. Vďaka svojmu vynikajúcemu mazaciemu účinku zaručuje spoľahlivú funkciu všetkých typov zbraní. Obsiahnuté pevné mazacie látky dodávajú tuku vlastnosti pre núdzový chod v kritických mazacích situáciách, kedy sú zaručené nejnižšie možné hodnoty trenia a najlepšia možná ochrana pred opotrebením. Aj pri extrémnych prevádzkových podmienkach poskytuje potrebnú antikoróznu ochranu pre všetky kovové súčiastky.

Pre mazanie zbraní a ich súčiastok všetkých druhov. Špeciálne je vhodný pre mazanie párových súčastí zbraní typu kov na plaste, resp. kov na kov alebo plast na plast, a tiež pre mazanie jemných mechanických súčastí. Taktiež pre mazanie súčiastok v nízkoteplotnom rozsahu a súčiastok, ktoré pracujú v širokom teplotnom rozsahu.
50 ml
GUNTEC Waffenfett
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie