GUNTEC Sprej na údržbu zbraní

4309
Kód produktu4390
Silne priľnavý, stredne viskózny špeciálny olejový sprej na konzerváciu a mazanie zbraní a kovových súčastí. Zaručuje optimálnu ochranu proti korózii a na ošetrenom povrchu vytvára rovnomerný, stabilný a obzvlá...Viac informácií
15,98 EUR 13,20 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 17.4.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Silne priľnavý, stredne viskózny špeciálny olejový sprej na konzerváciu a mazanie zbraní a kovových súčastí. Zaručuje optimálnu ochranu proti korózii a na ošetrenom povrchu vytvára rovnomerný, stabilný a obzvlášť vodoodpudivý olejový film. Vďaka svojim vynikajúcim mazacím vlastnostiam zaisťuje optimálnu ochranu proti opotrebovaniu pohyblivých súčastí alebo natretých miest. Vďaka svojim extrémne dobrým plazivým vlastnostiam vniká aj do ťažko prístupných miest a vďaka vysokej úrovni ochrany proti živicovaniu zostáva stabilný aj po dlhej dobe používania. Obsiahnuté keramické tuhé mazivá zaručujú vlastnosti pre núdzový chod a najnižšie hodnoty trenia. Všestranne použiteľný sprej na údržbu zbraní s dobrou kompatibilitou s plastmi a možnosťou olejovania dreva.

Konzervuje, maže a chráni zbrane, stroje, nástroje, kovové súčasti, náradie a mnoho ďalšieho pred vznikom opotrebenia, hrdze a korózii.
200 ml
GUNTEC Waffenpflegespray

Pred použitím aerosólovú dózu dobre pretrepať. Súčasti pred aplikáciou oleja starostlivo očistiť. Staré zvyšky olejov je možné bezproblémovo odstrániť Rýchločističom PRO (obj. č. 20849) spoločnosti LIQUI MOLY. Po uschnutí mazané miesta slabo naolejovať, nechať odvetrať a prebytočný olej utrieť. Pred streľbou hlaveň a nábojovú komoru od oleja očistiť.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie