,

GUNTEC SPREJ NA ÚDRŽBU ZBRANÍ

4309
Kód produktu4390
Silno priľnavý, stredne viskózny špeciálny olejový sprej pre konzerváciu a mazanie zbraní a kovových súčastí. Zaručuje optimálnu ochranu proti korózii a na ošetrenom povrchu vytvára rovnomerný, stabilný a obzvl...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Silno priľnavý, stredne viskózny špeciálny olejový sprej pre konzerváciu a mazanie zbraní a kovových súčastí. Zaručuje optimálnu ochranu proti korózii a na ošetrenom povrchu vytvára rovnomerný, stabilný a obzvlášť vodoodpudivý olejový film. Vďaka svojim vynikajúcim mazacím vlastnostiam zaisťuje optimálnu ochranu proti opotrebeniu pohyblivých súčastí alebo natretých miest. Vďaka svojim extrémne dobrým odparovacím vlastnostiam vniká taktiež do obťiažne prístupných miest a vďaka vysokej úrovni ochrany proti zatvrdnutiu zostáva stabilný aj po dlhej dobe používania. Obsah tuhého maziva PTFE zaručuje vlastnosti pre núdzový chod a najnižšie hodnoty trenia. Všestranne použiteľný sprej na údržbu zbraní s dobrou kompatibilitou s plastami a možnosťou olejovania dreva.

Konzervuje, maže a chráni zbrane, stroje, nástroje, kovové súčasti, náradie a mnoho ďalšieho pred vznikom opotrebenia, hrdze a korózii.
200 ml
GUNTEC Waffenpflegespray
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie