Epoxidové lepidlo

6183
Kód produktu6183
Vysoko pevné dvojzložkové univerzálne lepidlo, ktoré rýchlo tvrdne pri izbovej teplote. Odoláva teplote až do +80 °C. Výborne sa hodí na lepenie kovov, dreva, betónu, skla, tkaniny, keramiky, plastu a gumy, a t...Viac informácií
10,26 EUR 8,48 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 28.5.
H302 - Škodlivý po požití.H315 - Dráždi kožu.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Varovanie

Vysoko pevné dvojzložkové univerzálne lepidlo, ktoré rýchlo tvrdne pri izbovej teplote. Odoláva teplote až do +80 °C. Výborne sa hodí na lepenie kovov, dreva, betónu, skla, tkaniny, keramiky, plastu a gumy, a to spolu aj v rôznych kombináciách. Rovnako je možné epoxidové lepidlo použiť na povlakovanie elektronických súčiastok a komponentov.

Výborne sa hodí pre opravy alebo lepenie a izoláciu vo výrobách automobilov a motorových vozidiel, ako aj v domácnostiach, pri záujmovej a záhradkárskej činnosti.

25 ml
Epoxy-Kleber

Zdrsnením hladkých kontaktných plôch sa lepiaci účinok výrazne zvýši.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie