EPOXIDOVÉ LEPIDLO

6183
Kód produktu6183
Epoxidové lepidlo je za izbovej teploty rýchlo tvrdnúce dvojzložkové univerzálne lepidlo, ktoré v priebehu niekoľko málo minút vytvorí pevný lepený spoj alebo výplň otvoru. Výborne sa hodí pre lepenie kovov, dr...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.8.
H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.EUH205 - Obsahuje epoxidové zložky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Epoxidové lepidlo je za izbovej teploty rýchlo tvrdnúce dvojzložkové univerzálne lepidlo, ktoré v priebehu niekoľko málo minút vytvorí pevný lepený spoj alebo výplň otvoru. Výborne sa hodí pre lepenie kovov, dreva, betónu, skla, keramiky, plastov a gumy, a to i navzájom medzi sebou. Taktiež je možné ho použiť pre zalievanie elektronických súčiastok a komponentov.

Epoxidová hmota sa výborne hodí pre renovácie a opravy lepením a pre izoláciu súčiastok v automobilovom priemysle, ale taktiež i v domácnostiach, dielňach, pri hobby a na záhradach.
25 ml
Epoxy-Kleber
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie