Camping Univerzálny sprej s PTFE

Obrázek
Kód produktu21813
Univerzálny ošetrujúci a ochranný sprej na kempovanie a vonkajšie použitie. Vďaka svojmu vysoko účinnému zloženiu s PTFE mazivami udržuje pohyblivé časti dlhodobo v hladkom chode a účinne eliminuje škrípavé zvu...Viac informácií
8,89 EUR 7,34 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Univerzálny ošetrujúci a ochranný sprej na kempovanie a vonkajšie použitie. Vďaka svojmu vysoko účinnému zloženiu s PTFE mazivami udržuje pohyblivé časti dlhodobo v hladkom chode a účinne eliminuje škrípavé zvuky na kĺboch, pántoch, podperách, oporných kolesách atď. Uvoľňuje zhrdzavené skrutky, je vodoodpudivý a spoľahlivo chráni kempingové vybavenie. Vytesňuje vlhkosť a chráni celý elektrický systém vozidla. Prostriedok je neutrálny voči plastom, farbám, sklolaminátu, kovom a drevu.

Pre široký rozsah starostlivosti a údržby a servisné práce v oblasti kempovania a outdooru.

200 ml
Camping Multispray

Nestriekať do otvoreného ohňa alebo na horúce povrchy!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie