Camping Údržbový a mazací sprej

Obrázek
Kód produktu21808
Uľahčuje montáž a demontáž predstanov a markíz v kedrových lištách na karavanoch alebo obytných vozidlách. Vytesňuje vlhko a vlhkosť, nemení sa na živici a ani nelepí. Vďaka svojej priehľadnosti ho možno univer...Viac informácií
10,67 EUR 8,82 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Uľahčuje montáž a demontáž predstanov a markíz v kedrových lištách na karavanoch alebo obytných vozidlách. Vytesňuje vlhko a vlhkosť, nemení sa na živici a ani nelepí. Vďaka svojej priehľadnosti ho možno univerzálne použiť na montáž, mazanie a údržbu plastových a gumových dielov. Neobsahuje silikón.

Pre predstany a markízy v kedrových lištách a taktiež pre montážne práce s plastovými a gumovými súčiastkami. Okrem toho na starostlivosť a údržbu plastových povrchov a tiež na mazanie klzných líšt, okenných vodítok, okenných gúm, plastových zipsov atď.

200 ml
Camping Pflege- und Gleitspray

Pre optimálny efekt sa odporúča použitie spreja pred každou inštaláciou predstanu/markízy.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie