Camping Odstraňovač dažďových pruhov

Obrázek
Kód produktu21816
Bez námahy v jedinej operácii odstraňuje nevzhľadné šmuhy od dažďa, vtáčí trus, zvyšky hmyzu, škvrny od vody atď. z kempingových vozidiel bez vody a zároveň utesňuje ich povrch karnaubským voskom. Dodáva žiariv...Viac informácií
8,91 EUR 7,36 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Bez námahy v jedinej operácii odstraňuje nevzhľadné šmuhy od dažďa, vtáčí trus, zvyšky hmyzu, škvrny od vody atď. z kempingových vozidiel bez vody a zároveň utesňuje ich povrch karnaubským voskom. Dodáva žiarivý lesk s vynikajúcou farebnou hĺbkou, zahladzuje veľmi jemné škrabance a optimálne chráni lak pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Pre exteriér kempingových vozidiel.

200 ml
Camping Regenstreifenentferner

Nenechať zaschnúť! Nestriekať na horúce povrchy ani nepoužívať na priamom slnku! Nepoužívať na polykarbonát, ako sú okenné tabule a strešné poklopy! Pri skladovaní chrániť pred mrazom!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie