Jantar Team & Liqui Moly

Vytvorené5. 11. 2021
Jantar Team & Liqui Moly

Spojenie slovenského Jantar Teamu a spoločnosti Liqui Moly funguje už niekoľko rokov. Teraz prichádza ich prvý spoločný štart na Auto Show.

Reprezentovať Jantar Team v tomto prípade budú hneď dve súťažné posádky na vozidle Škoda Fabia Rally2, ktoré mimochodom práve v rámci 12. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021 bude mať svoju premiéru, keďže iba pred pár dňami opustilo výrobné haly Škoda motorsport.

Kokpit novotou voňajúcej Škody Fabia Rally2 z dielní Rexteamu najskôr obsadí česko-slovenská dvojica Marek Rybníček a Imrich Ferencz. V prípade jazdca, špičkového kopcového jazdca Mareka Rybníčka treba podotknúť, že práve Auto Show bola súťaž, kde na vlastnej koži pocítil aké je jazdiť rally disciplínu. A zdá sa, že sa mu to zapáčilo, keďže od tej doby si nenechá ujsť ani jeden ročník tohto jedinečného podujatia.

Po tom čo spomínaná dvojica absolvuje pripravenú trať, príde v Škode Fabia Rally2 k striedaniu pasažierov a do jej kokpitu sa nasťahuje slovenská posádka Tomáš „Srnka“ Ondrej a Jakub Slovák. Túto súťažnú posádku medzi fanúšikmi rally súťaží netreba zvlášť predstavovať, keďže už majú spoločne odjazdených množstvo súťaží. Skôr by asi bolo treba podotknúť, že „Srnka“ v tomto roku žiaril v rámci slovenského kopcového šampionátu, kde dokonale ovládol triedu 4a a v skupine 4 dojazdil na druhom mieste.

„Som rád, že náš Jantar Team odštartuje v rámci 12. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021 s takouto doslova „hviezdnou“ zostavou. V tomto prípade ako generálny partner tímu bude figurovať Liqui Moly a ja by som sa rád aj touto cestou poďakoval Marekovi Rybníčkovi za dohodu ku ktorej prišlo. Samozrejme poďakovanie patrí aj ostatným partnerom Jantar Teamu. Verím, že obom posádkam sa bude dariť výborne a som presvedčený, že novučičká Škoda Fabia Rally2 z dielní Rexteamu bude fungovať perfektne, keďže nás s ňou čaká do konca roka absolvovanie ďalších troch podujatí. Držte nám palce, vidíme sa na Slovakia Ringu,“ zhodnotil Ján Miloň, manažér Jantar Teamu. 

Podujatie 12. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021 uzatvára už tradične slovenskú sezónu automobilových športov. Stane sa tak v dňoch 12. – 13.11.2021 v areáli pretekárskeho okruhu Slovakia Ring.

Miro Majláth

Späť na zoznam článkov
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie