Drotár Autošport

Vytvorené5. 5. 2021
Drotár Autošport

Tretie tohtoročné podujatie Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu (MSR PAV) pokračuje už tento sviatočný víkend na Ostrej Lúke neďaleko Zvolena. Medzi takmer šesťdesiatkou prihlásených je aj Prešovčan Igor Drotár.

Igor pozná tento 2650-metrov dlhý kopec ako svoju dlaň. Štartuje tu doslova odjakživa. Ostrá Lúka zvykla uzatvárať kopcovú sezónu, tentokrát ju nový oranizátor presunul na máj. Napriek svojej kratšej dĺžke je ostrolúcky kopec za Budčou vždy zaujímavou výzvou. Napokon, nie raz sa tu s jazdcami zahralo vrtkavé počasie. Niečo podobné sľubuje aj tento víkend.

21. ročník PROFIN CAR Ostrá Lúka budú klasické dvojdňové preteky s voľnými tréningami a dvomi súťažnými jazdami - rovnako v sobotu aj v nedeľu. Igor Drotár sa do ostrých bojov pustí opäť na vernej Škode Fabii WRC v triede 3a.

Igor Drotár: "Máme pred sebou už 3. kopcové podujatie a zároveň 5. a 6. preteky MSR PAV, keďže nás čaká ďalšia "dvojdňovka". Ostrú Lúku samozrejme dôverne poznám. Patrí síce medzi kratšie kopce, no práve preto neodpúšťa chyby, ktoré už nemáte veľmi kde napraviť. Som rád, že sa tu zídeme v hojnom počte a to aj s českými jazdcami. Veľký medzinárodný sviatok víťazstva nad fašizmom tak oslávime aj my sviatkom motoristickým."

Zdroj: Race Pro Media - Igor Drotár ostrolúcky pretekár
Foto: Drotár Autošport (R)

Späť na zoznam článkov
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie