Pro-line ochrana pred opotrebovaním

5197
Kód produktu5197
Olejová prísada predstavuje koloidnú suspenziu pevného mazadla na základe molybdéndisulfidu (MoS2) v minerálnom oleji. Vytvára na všetkých trecích a posuvných plochách vysoko zaťažiteľnú klznú vrstvu. Tým sa zn...Viac informácií
54,60 EUR 45,13 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 18.6.

Olejová prísada predstavuje koloidnú suspenziu pevného mazadla na základe molybdéndisulfidu (MoS2) v minerálnom oleji. Vytvára na všetkých trecích a posuvných plochách vysoko zaťažiteľnú klznú vrstvu. Tým sa zníži trenie, umožní sa ľahší beh agregátu a dosiahne sa zvýšenie účinnosti motora. Prísada bola testovaná v motoroch vybavených turbodúchadlami a katalyzátormi výfukových plynov.

Prísada do mazacích olejov benzínových aj dieselových motorov osobných automobilov, úžitkových vozidiel, autobusov, poľnohospodárskych a stavebných strojov, kompresorov a čerpadiel. Prísada je miešateľná so všetkými na trhu obvykle dostupnými motorovými olejmi.

1 l
Pro-Line Motor-Verschleiß-Schutz

Obsah dózy 1 l stačí až na 25 l motorového oleja. Môže sa pridať kedykoľvek v priebehu používania oleja.
Poznámka: nepoužívať v motorových systémoch so spojkou v olejovom kúpeli!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie