ÚDRŽBA INTERIÉRU VOZIDIEL CITRUS / VANILKA

1599
Kód produktu1599
Prostriedok dodáva zašlým plastovým dielom späť hodvábne zamatový lesk. Hlboké preniknutie do plastickej hmoty zaisťuje dlhodobý účinok. Ošetruje a ochraňuje bez použitia mastnoty. Vytvorí ochrannú antistatickú...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 9.12.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok dodáva zašlým plastovým dielom späť hodvábne zamatový lesk. Hlboké preniknutie do plastickej hmoty zaisťuje dlhodobý účinok. Ošetruje a ochraňuje bez použitia mastnoty. Vytvorí ochrannú antistatickú vrstvu odpudzujúcu prach. Takto ošetrené plastové diely budú vyzerať zas ako nové. Zamedzuje škrípaniu a vŕzganiu plastov. Je dostupný v dvoch vôňach - citrus (1599) a vanilka (1598).

Pre všeobecné použitie pri údržbe interiéru vozidiel. Je vhodný pre zašlé a krehké plastové diely. Pre škrípajúce plastové dosky.
300 ml
Cockpit-Pflege citrus
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie