Pro-line čistič gpl vstrekovacích systémov

1735
Kód produktu1735
Čistič GPL vstrekovacích systémov je kombinácia vysoko účinných látok v zmesi, ktorá je pripravená k okamžitému použitiu. Čistič je určený pre všetky druhy benzínových vstrekovacích systémov, ako sú napr. K-, K...Viac informácií
10,26 EUR 8,48 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H360D - Môže poškodiť plod v tele matky. Podozrenie z poškodzovania plodnosti.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Čistič GPL vstrekovacích systémov je kombinácia vysoko účinných látok v zmesi, ktorá je pripravená k okamžitému použitiu. Čistič je určený pre všetky druhy benzínových vstrekovacích systémov, ako sú napr. K-, KE-, L- Jetronic a ďalšie obdobné systémy, ktoré pracujú aj s plynným palivom - zemným plynom.

Schválené normy
Pro všechny vstřikovací systémy benzinových motorů. Připraveno k použití. Používat neředěný a pouze s čisticím přístrojem JetClean.
Pre všetky vstrekovacie systémy benzínových motorov. Pripravené k použitiu. Používať neriedený a len s čistiacim prostriedkom JetClean.
PopisNormyPoužitieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie