Plne syntetický prevodový olej SAE 75W-90

1414
-25 %
Akcia
Kód produktu1414
Plne syntetický vysoko výkonný vysokotlakový prevodový olej. Je určený pre veľmi zaťažované manuálne radené prevodovky, pomocné prevodovky, systémy Transaxle (prevodovky s rozvodovkou na zadnej náprave) a pre p...Viac informácií
Bežná cena s DPH 28,22 EUR 21,16 EUR 17,49 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: štvrtok 29.2.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Plne syntetický vysoko výkonný vysokotlakový prevodový olej. Je určený pre veľmi zaťažované manuálne radené prevodovky, pomocné prevodovky, systémy Transaxle (prevodovky s rozvodovkou na zadnej náprave) a pre prevody s hypoidným ozubením, u ktorých je vyžadované mazanie olejom špecifikácie API GL5. Plne syntetické základové oleje vysokej kvality a moderné technológie prísad zaručujú široké možnosti použitia tohto oleja a optimálne mazanie prevodoviek pri extrémnych prevádzkových podmienkach.

Schválené normy
API GL5; MIL-L 2105 C, MIL-L 2105 D
Pre veľmi zaťažené manuálne a prídavné prevodovky motorových vozidiel, špeciálne pre systémy Transaxle a pohony náprav.
1 l
Vollsynthetisches Getriebeöl (GL5) SAE 75W-90

Dodržať prevádzkové a servisné predpisy výrobcu vozidla alebo prevodovky. Miešateľný so všetkými zvyšky minerálnych olejov, ktoré môžu pri výmenách oleja zostať v prevodovke a rozvodovke. Použitý olej je možné likvidovať spolu s bežnými olejmi.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie