Odstraňovač dechtu

1600
Kód produktu1600
Vysoko účinná kombinácia rozpúšťadiel určená na odstraňovanie dechtových škvŕn z motorových vozidiel, obytných prívesov, motocyklov, bicyklov, náradia a pod. Je prispôsobený na vysokú efektivitu pri používaní a...Viac informácií
9,34 EUR 7,72 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 6.12.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Vysoko účinná kombinácia rozpúšťadiel určená na odstraňovanie dechtových škvŕn z motorových vozidiel, obytných prívesov, motocyklov, bicyklov, náradia a pod. Je prispôsobený na vysokú efektivitu pri používaní a znášanlivosť s lakovanými povrchmi.

Na čistenie dechtom znečistené vozidlá všetkých druhov. Je vhodný aj na čistenie asfaltu, tukov, mastnoty a čerstvej farby. Nepoužívať na polykarbonátové plasty a acrylové sklá.
400 ml
Teerentferner

Odstraňovač dechtu nastriekať na znečistené miesta a nechať ho krátko pôsobiť. Následne rozpustené nečistoty zotrieť mäkkou utierkou alebo špongiou.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie