,

MOTOROVÝ OLEJ PRO KART

1635
Kód produktu1635
Pro Kart je plno syntetický dvojtaktný motorový olej, ktorý bol špeciálne vyvinutý na použitie v závodných motoroch. Zaisťuje maximálny výkon motora. Vybrané základné oleje na báze syntetických esterov a špeciá...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Pro Kart je plno syntetický dvojtaktný motorový olej, ktorý bol špeciálne vyvinutý na použitie v závodných motoroch. Zaisťuje maximálny výkon motora. Vybrané základné oleje na báze syntetických esterov a špeciálne aditíva zaručujú, obzvlášť pri extrémnych podmienkach použitia, výborné mazanie a minimálne opotrebenie motora. Olej udržuje zapaľovacie sviečky, spaľovacie priestory a piesty v čistote. Je prispôsobený pre použitie vo vzduchom aj vodou chladených dvojtaktných závodných benzínových motoroch. Olej Pro Kart má homologáciu FIA a preto je oficiálne povolený pre závodné použitie.

Schválené normy
FIA LUBRICANT APPROVAL (international)
Špeciálne pre vzduchom a vodou chladené benzínové dvojtaktné závodné motory v motorkách, štvorkolkách a motocykloch. Nie je vhodný pre špeciálne palivá, ako je napr. methanol. Je nutné dodržovať zmiešavacie pomery stanovené výrobcami motorov.
1 l
Pro Kart
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie