,

MOTOROVÝ OLEJ PRO KART

1635
Kód produktu1635
Pro Kart je plno syntetický dvojtaktný motorový olej, ktorý bol špeciálne vyvinutý na použitie v závodných motoroch. Zaisťuje maximálny výkon motora. Vybrané základné oleje na báze syntetických esterov a špeciá...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 18.6.
EUH208 - Obsahuje alergénne látku. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Pro Kart je plno syntetický dvojtaktný motorový olej, ktorý bol špeciálne vyvinutý na použitie v závodných motoroch. Zaisťuje maximálny výkon motora. Vybrané základné oleje na báze syntetických esterov a špeciálne aditíva zaručujú, obzvlášť pri extrémnych podmienkach použitia, výborné mazanie a minimálne opotrebenie motora. Olej udržuje zapaľovacie sviečky, spaľovacie priestory a piesty v čistote. Je prispôsobený pre použitie vo vzduchom aj vodou chladených dvojtaktných závodných benzínových motoroch. Olej Pro Kart má homologáciu FIA a preto je oficiálne povolený pre závodné použitie.

Schválené normy
FIA LUBRICANT APPROVAL (international)
Speciálně pro vzduchem a vodou chlazené benzinové dvoutaktní závodní motory v motokárách, čtyřkolkách a motocyklech. Není vhodný pro speciální paliva, jako je např. methanol. Je nutno dodržovat směšovací poměry stanovené výrobci motorů.
1 l
Pro Kart
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie