MAZACÍ PROSTRIEDOK PTFE

3076
Kód produktu3076
Klzný a deliaci prostriedok bez obsahu tukov na báze PTFE (polytetrafluorethylen, obchodný názov – teflón). Je univerzálne použiteľný a to predovšetkým tam, kde by mohli klzné a deliace prostriedky s obsahom tu...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 7.2.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Klzný a deliaci prostriedok bez obsahu tukov na báze PTFE (polytetrafluorethylen, obchodný názov – teflón). Je univerzálne použiteľný a to predovšetkým tam, kde by mohli klzné a deliace prostriedky s obsahom tukov alebo silikónu vadiť pri ďalších pracovných postupoch. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +250 °C.

Klzný prostriedok pre prakticky každú dielňu, najmä vhodný pri spracovaní textilu a dreva na ošetrovanie ložísk, vodítok, reťazí a šraubov. Univerzálne použiteľný aj v domácnosti. Dobre sa hodí ako deliaci prostriedok pri výrobe plastov.
400 ml
PTFE-Pulver-Spray
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie