Mazací prostriedok ptfe

3076
Kód produktu3076
Klzný a separačný prostriedok bez obsahu tukov na báze PTFE (polytetrafluóretylén, obchodný názov – teflón). So svojim dlhodobým účinkom je univerzálne použiteľný, a to predovšetkým tam, kde by mohli prostriedk...Viac informácií
16,07 EUR 13,28 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: utorok 19.3.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Klzný a separačný prostriedok bez obsahu tukov na báze PTFE (polytetrafluóretylén, obchodný názov – teflón). So svojim dlhodobým účinkom je univerzálne použiteľný, a to predovšetkým tam, kde by mohli prostriedky s obsahom oleja alebo silikónu vadiť pri ďalších pracovných postupoch, ako sú napr. lakovacie práce, alebo kde z iných dôvodov nie je možné tieto prostriedky použiť.

Klzný prostriedok pre prakticky každú dielňu. V automobilovej oblasti je optimálna na mazanie navíjacích mechanizmov bezpečnostných pásov a vodiacich líšt, ako sú napr. upevňovacie lyžiny sedačiek. Môže sa použiť aj ako klzný a separačný prostriedok všade tam, kde je možnosť vzniku hluku priliehaním rôznych druhov materiálov, ako sú napr. obklady v interiéri vozidiel. V priemysle je obzvlášť vhodný pri spracovaní textilu a dreva na ošetrovanie ložísk, vodítok, rolien, reťazí a skrutiek. Univerzálne je použiteľný aj v domácnosti. Dobre sa hodí ako separačný prostriedok pri výrobe plastov. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +250 °C.

400 ml
PTFE-Pulverspray

Po použití spreja je potrebné prečistiť ventil dózy jeho prefúknutím čistým hnacím plynom, a to pri otočenej dóze hore dnom.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie