,

LEPIDLO LIQUIFAST 1599

6157
Kód produktu6157
Jednokomponentné PU vysokomodulové nevodivé lepidlo pre lepenie autoskiel za tepla. Je určené pre automobily najnovšej generácie. Lepidlo zabraňuje korózií v kontaktných miestach karosérie s hliníkom. Kvalita l...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H334 - Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu alebo príznaky astmy, alebo dýchacie ťažkosti.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H351 - Podozrenie, že spôsobuje rakovinu.EUH204 - Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Jednokomponentné PU vysokomodulové nevodivé lepidlo pre lepenie autoskiel za tepla. Je určené pre automobily najnovšej generácie. Lepidlo zabraňuje korózií v kontaktných miestach karosérie s hliníkom. Kvalita lepidla splňuje požiadavky prvovýroby. Lepidlo sa vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou a má veľmi vysokú počiatočnú pevnosť spoja. Použitie lepidla je vhodne spoločne zo základným náterom Liquiprime. Vozidlo s lepeným sklom je pripravené k jazde už po 15 minútach. Doba vytvrdnutia spoja: 45 minút (vozidlo s 2 airbagmi).

Pro přímé zasklívání motorových vozidel, pro které je výrobci požadované vysokomodulové a nebo nevodivé lepidlo, jako je např. u čelních skel s integrovanou autoanténou ve skle.

310 ml
Liquifast 1599
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie