LEPIDLO LIQUIFAST 1599

6157
Kód produktu6157
Jednokomponentné PU vysokomodulové nevodivé lepidlo pre lepenie autoskiel za tepla. Je určené pre automobily najnovšej generácie. Lepidlo zabraňuje korózií v kontaktných miestach karosérie s hliníkom. Kvalita l...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 3.4.
H334 - Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu alebo príznaky astmy, alebo dýchacie ťažkosti.EUH204 - Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Jednokomponentné PU vysokomodulové nevodivé lepidlo pre lepenie autoskiel za tepla. Je určené pre automobily najnovšej generácie. Lepidlo zabraňuje korózií v kontaktných miestach karosérie s hliníkom. Kvalita lepidla splňuje požiadavky prvovýroby. Lepidlo sa vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou a má veľmi vysokú počiatočnú pevnosť spoja. Použitie lepidla je vhodne spoločne zo základným náterom Liquiprime. Vozidlo s 2 airbagmi a nalepeným sklom je pripravené na jazdu už po 30 minútach.

Pre priame zasklievanie motorových vozidiel, pre ktoré je výrobcom požadované vysokomodulové alebo nevodivé lepidlo, ako napr. u čelných skiel s integrovanou autoanténou v skle.
310 ml
Liquifast 1599

Odporúčania na použitie sú uvedené v produktovej informácii výrobku alebo v priloženej brožúrke!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie