,

KYSLÝ ČISTIČ DISKOV

8193
Kód produktu8193
Špeciálny čistič na báze kyseliny pre rýchle odstraňovanie silného anorganického znečistenia. Je koncipovaný na báze silnej minerálnej kyseliny bez prísady kyseliny fluorovodíkovej. Odstraňuje rýchlo, dôkladne ...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
H290 - Môže byť korozívna pre kovy.H314 - Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.
Nebezpečenstvo

Špeciálny čistič na báze kyseliny pre rýchle odstraňovanie silného anorganického znečistenia. Je koncipovaný na báze silnej minerálnej kyseliny bez prísady kyseliny fluorovodíkovej. Odstraňuje rýchlo, dôkladne a prakticky bez námahy obzvlášť extrémne znečistenie diskov, ako je napečený prach z brzdových doštičiek a silno prilepená špina z ciest. Čistič diskov na báze kyseliny znižuje prácnosť čistenia diskov na minimum. Kyslý čistič diskov je pri používaní, v súlade s podmienkami použitia, vhodný pre biologické čističky odpadových vôd.

Špeciálne pre čistenie a údržbu voči kyselinám odolných automobilových lakovaných hliníkových a oceľových diskov, krytov kolies a pod. Môže sa taktiež použiť v umývačkách, na stavebných strojoch alebo v priemysle pre odstraňovanie silných znečistení, ako sú zbytky cementu, vápenné usadeniny, vodný kameň a ďalšie pevne prichytené nečistoty. Je vhodný pre odlučovače olejov.
35 kg
Felgen-Reiniger sauer
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie