ČISTIČ S VÔŇOU - POMARANČ

21467
Kód produktu21467
Univerzálne použiteľný silný čistič, ktorý okrem iného obsahuje pomarančové terpeny zo 100% prírodných surovín. Vďaka biologicky odbúrateľným rozpúšťadlám vyrobených z pomarančového oleje rýchlo a ľahko odstraň...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Univerzálne použiteľný silný čistič, ktorý okrem iného obsahuje pomarančové terpeny zo 100% prírodných surovín. Vďaka biologicky odbúrateľným rozpúšťadlám vyrobených z pomarančového oleje rýchlo a ľahko odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú zbytky lepidla, oleja, tuky, silikón, gumový oder, vosky, smola, decht, asfalt, vodeodolné fixky alebo grafiti, a nezanechá mastný film. Zostáva príjemná pomarančová vôňa.

Pre čistenie rôznych povrchov a materiálov, ako je lak, kov a chrom a taktiež hliníkove disky lakované čírym krycím lakom. Ideálny taktiež pre odmasťovanie a odstraňovanie živice zo strojov a nástrojov ako aj pre odstraňovanie fólií a nálepiek z karosérií motorových vozidiel.

400 ml
Orangenterpen-Reiniger
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie