,

ČISTENIE VNÚTRAJŠKA MOTORA

21626
Novinka
Kód produktu21626
Predlžovanie intervalu výmeny oleja, menšie náplne oleja v motore, nižšia kvalita pohonných hmôt, príliš úsporne zriadený motor a z toho vznikajúce väčšie množstvo oxídov dusíku – to všetko spôsobuje v motore u...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 23.6.
H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.
Nebezpečenstvo

Predlžovanie intervalu výmeny oleja, menšie náplne oleja v motore, nižšia kvalita pohonných hmôt, príliš úsporne zriadený motor a z toho vznikajúce väčšie množstvo oxídov dusíku – to všetko spôsobuje v motore usadzovanie čiernych nečistôt. Tieto usadeniny upchávajú olejové sitko, olejový filter a olejové vedenie. Tým sa preruší prívod oleja a dochádza k poškodeniu motora. Prísada čistí motor, udržuje olejové sitká a olejové kanály priechodné. Znižuje tvorenie usadenín v drážkach piestnych krúžkov. Zabraňuje nedostatočnému mazaniu a chráni pred poškodením motora.

Pro všechny benzinové a dieselové motory (také vybavené i katalyzátory a turbodmychadly). Snáší se se všemi běžnými motorovými oleji. Obsah dózy 300 ml stačí pro max. 5 l motorového oleje. Přidat do oleje cca 200 km před jeho výměnou.
300 ml
Ölschlammspülung
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie