BRZDOVÁ KVAPALINA RACE

3679
Kód produktu3679
Syntetická brzdová kvapalina pre extrémne prevádzkové podmienky. Obsahuje účinné inhibítory korózie a antioxidačné prísady. Vyznačuje sa veľmi vysokými hodnotami suchého a mokrého bodu varu, ktoré zaručujú pri ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Varovanie

Syntetická brzdová kvapalina pre extrémne prevádzkové podmienky. Obsahuje účinné inhibítory korózie a antioxidačné prísady. Vyznačuje sa veľmi vysokými hodnotami suchého a mokrého bodu varu, ktoré zaručujú pri pohltení istého obsahu vlhkosti a pri dlhšej dobe používania bezpečnú funkciu bŕzd. Špeciálne látky pohlcujúce vlhkosť, ktoré kvapalina obsahuje, prispievajú k ochrane pred vznikom parných bubliniek.

Schválené normy
FMVSS 116 DOT 4; ISO 4925 třída 4; SAE J 1703, SAE J 1704
Výborne sa hodí pre použitie vo všetkých hydraulických brzdových systémoch, a taktiež v spojkových systémoch motorových vozidiel, v ktorých je predpísaná syntetická brzdová kvapalina. Ideálne sa hodí pre použitie vo vozidlách vybavených bezpečnostným systémom ABS.
250 ml
Brake Fluid Race
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie